• Літній оздоровчий табір "Ромашка"

/Files/images/gallery_73031_97_280023.jpg Кожне літо у нашій школі розпочинається з роботи літнього дитячого оздоровчого табору "Ромашка". Вона поєднується з навчальною практикою з різних предметів.

Для дітей це чудова нагода оздоровитись і дізнатись щось новеньке чи упорядкувати свої знання.

/Files/images/11819989_Romashka.jpg

Кожен день розпланований з ранку до обіду. Тут і практика, і спортивні змагання, і екскурсії. Кожен знайде те, що йому довподоби.

Дітям, які перебувають на відпочинку в таборі, організовано безкоштовне харчування, змістовне дозвілля, проведення заходів, спрямованих на виховання національної свідомості, відродження національних традицій, залучення дітей до вивчення історії та культури рідного краю: походи у театри, музеї, на виставки тощо.

Постійно проводяться спортивні заходи, естафети, „Веселі старти”, змагання з ігрових видів спорту (футбол, баскетбол, волейбол), змагання з гольфу. Переможці отримають цінні подарунки.