Вітаємо переможців олімпіади з історії!!!!!!!!!!!!!!!

6 клас

1. Роговий Євген – I місце (6-Б)

2. Дадика Анна – II місце (6-Б)

3. Москалець Вікторія - II місце (6-А)

4. Коваленко Павло – III місце (6-Б)

7 клас

1. Слютенко Анастасія – I місце (7-А)

2. Хандака Даніїла – II місце (7-А)

3. Щербаков Михайло - III місце (7-А)

8 клас

1. Безродній Олексій – I місце (8-А)

2. Стеценко Артем – II місце (8-Б)

3. Іщенко Роман - III місце (8-Б)

10 клас

1. Рябчикова Катерина – I місце (10-Б)

2. Коваль Ганна – II місце (10-А)

3. Федотова Юлія - III місце (10-А)

11 клас

1. Спесівцев Дмитро – I місце (11-А)

1. Волощук Марія - I місце (11-Б)

2. Гаупт Юрій – II місце (11-А)

3. Парфенова Крістанна - II місце (11-А)

4. Дмитренко Олександра – III місце (11-Б)

5. Ярмак Альона – III місце (11-Б)

Переможці олімпіади з іноземних мов!!!!!!

АНГЛІЙСЬКА МОВА

2 клас

  1. Денисов Антон – 2-Б – I місце
  2. Скворцов Владислав – 2-Б – II місце
  3. Мартиненко Владислав – 2-А – III місце

3 клас

  1. Спорова Олена – 3-Б – I місце
  2. Тільна Єлизавета – 3-Б – I місце
  3. Жукович Катерина – 3-Б – II місце
  4. Шкирида Юлія – 3-Б – III місце

4 клас

  1. Чаплигін Вадим – 4-А – I місце
  2. Суходол Катерина – 4-Б – II місце
  3. Кулькова Ольга – 4-В – III місце
  4. Боєва Лілія – 4-Б – III місце

5 клас

  1. Лаптов Микита – 5-А – I місце
  2. Московченко Павло – 5-В – II місце
  3. Трофименко Єлизавета – 5-А – II місце
  4. Дронов Микита – 5-В – III місце
  5. Дьомін Даніїл – 5-В – III місце

6 клас

  1. Острянська Єлизавета – 6-А – I місце
  2. Пащенко Анастасія – 6-А – II місце
  3. Єруков Єгор – 6-А – III місце

7 клас

  1. Слютенко Анастасія – 7-А – I місце
  2. Хандак Даніїл – 7-А – I місце
  3. Ярмак Тетяна – 7-Б – II місце
  4. Денисьєва Вікторія – 7-А – II місце
  5. Хмелевська Катерина – 7-А – III місце
  6. Пастернак Дмитро – 7-В – III місце

8 клас

  1. Яловенко Ганна – 8-А – I місце
  2. Михайлова Юлія – 8-Б – I місце
  3. Бугайова Карина – 8-А – II місце
  4. Олійник Анастасія – 8-А – II місце
  5. Рогожкін Роман – 8-А – III місце
  6. Пантелейменко А – 8-Б – III місце

9 клас

  1. Калашник Марія – 9-А – I місце
  2. Головачова Анастасія – 9-А – II місце
  3. Каленик Ганна – 9-В – II місце
  4. Чечин Микита – 9-А – III місце

10 клас

  1. Коваль Ганна – 10-А – I місце
  2. Гамова Дар’я – 10-Б – I місце
  3. Гайкевич Катерина – 10-Б – II місце
  4. Бабенко Яна – 10-Б – III місце

11 клас

  1. Вітковська Віолетта – 11-Б – I місце
  2. Маджанта Марсель – 11-А – II місце
  3. Волощук Марія – 11-Б – II місце
  4. Дмитренко Олександра – 11-Б – III місце

ФРАНЦУЗЬКА МОВА

6 клас

  1. Ігнатова Влада – 6-А – I місце
  2. Бобров Дмитро – 6-А – I місце
  3. Іноземцева Аліна – 6-А – II місце
  4. Горяшко Олена – 6-А – II місце
  5. Торяник Дарина – 6-Б – III місце
  6. Рукавіцин Влад – 6-Б – III місце

9 клас

  1. Казанська Рената – 9-А – I місце
  2. Шевченко Альона – 9-А – II місце
  3. Головачова Анастасія – 9-А – III місце

10 клас

  1. Коваль Ганна – 10-А – I місце
  2. Гайкевич Катерина – 10-Б – II місце
  3. Федотова Юлія – 10-Б – III місце

11 клас

  1. Вітковська Віолетта – 11-Б – I місце
  2. Волощук Марія – 11-Б – I місце
  3. Івницька Анна – 11-Б – II місце
  4. Поляничко Олександра – 11-Б – III місце

НІМЕЦЬКА МОВА

6 клас

1. Ланова Марина – 6-А – I місце

2. Москалець Вікторія – 6-А – I місце

3. Острянська Єлизавета – 6-А – II місце

4. Різодуб Олег – 6-А – III місце

5. Новікова Марія – 6-А – III місце

7 клас

1. Коптєв Віктор – 7-В – I місце

2. Косик Альона – 7-Б – I місце

3. Пастернак Дмитро – 7-В – II місце

4. Платонов Павло – 7-В – II місце

5. Маньківська Юлія – 7-В – III місце

8 клас

1. Лиманюк Юлія – 8-А – I місце

2. Верещака Марина – 8-А – II місце

4. Чепенко Тетяна - 8А - II місце

3. Аулова Наталія – 8-А – III місце

4. Комен Юлія – 8-А – III місце

9 клас

1. Каленик Анна – 9-В – I місце

2. Кальчук Вікторія – 9-Б – II місце

10 клас

1. Крамаренко Юрій – 10-А – I місце

2. Чуріков Володимир – 10-А – II місце

3. Журба Станіслав – 10-А – II місце

11 клас

1. Дронь Христина – 11-А – I місце

2. Висоцька Владислава – 11-А – II місце

3. Дмитренко Олександра – 11-Б – III місце

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ОЛІМПІАДИ З МАТЕМАТИКИ!!!!!!!!!!!!!!!!!

5 клас

  1. Мігаль Демид – 5-В – I місце
  2. Курганський Влад – 5-В – II місце
  3. Черняєв Ігор – 5-В – III місце

6 клас

  1. Острянська Єлизавета – 6-А – I місце
  2. Новікова Марія – 6-А – I місце
  3. Бобров Дмитро – 6-А – II місце
  4. Ланова Марина – 6-А – III місце

7 клас

  1. Лукашевич Володимир – 7-А – I місце
  2. Пуговкін Михайло – 7-А – II місце
  3. Дунаєв Володимир – 7-А – III місце

8 клас

  1. Ляшенко Олексій – 8-А – I місце
  2. Іщенко Роман – 8-Б – II місце
  3. Вірич Ілля – 8-Б – III місце

9 клас

  1. Єгипко Семен – 9-А – I місце
  2. Маркова Катерина – 9-Б – II місце
  3. Шептуха Ірина – 9-А – III місце

10 клас

  1. Журба Станіслав – 10-А – I місце
  2. Коваль Ганна – 10-А – II місце
  3. Рябчикова Катерина – 10-Б – III місце

11 клас

  1. Волкова Аліса – 11-А – I місце
  2. Черепанова Катерина – 11-А – II місце
  3. Червань Ірина – 11-В – III місце
  4. Маджанта Марсель – 11-А – III місце
Кiлькiсть переглядiв: 15

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.