• Основні напрямки роботи

Наша школа має дуже багато гарних традицій.

Головна - це високий рівень надання освітянських послуг з базових предметів, а особливо з іноземих мов, бо школа вже впродовж 50 років має статус спеціалізованої.
Учні школи - неоднаразові призери ІІ - ІІІ етапів Всеукраїнських олімпіад з англійської мови.

У 2008-2009 навчальному році у VIІІ Всеукраїнській WEB-олімпіаді брали участь більше 4000 старшокласників з усіх міст України і серед них 150 старшокласників ХСШ № 62. У цьому напрямі велику роботу по організації та підготовці учнів до WEB олімпіад постійно проводить учитель Немчонок С. Л.

Школа продовжує залишатися базовою в Київському районі м. Харкова та у Харківській області з питань поширення кращих форм роботи вчителів школи, особливо щодо втілення комунікативних методик в учбово-педагогічний процес з викладання іноземних мов.

На базі школи систематично проходять семінари-практикуми керівників шкіл, заступників директорів спеціалізованих шкіл та вчителів іноземних мов, молодих вчителів з різних предметів, які відвідують відкриті уроки, виставки творчих робіт вчителів та учнів, приймають участь в ділових іграх та інших заходах.

Також школа приймає участь у всіх районних та міських змаганнях, спартакіадах, олімпіадах з різних предметів та інших творчих конкурсах. Учні нашої школи завжди займають почесні та призові місця на районних олімпіадах, що свідчить про високий загальній рівень підготовки. Впродовж останніх 5 років учні школи - переможці IV етапу Всеукраїнських олімпіад з трудового навчання.

Школа приймає участь у всіх визначних святах нашого району.
Кожного року проводяться урочистості з нагоди Дня Перемогу. Святковий концерт для ветеранів, в якому приймають участь учні школи.

танок

Головною і однією з найдорожчих та найулюбленіших традицій, що постійно проводиться із року в рік є загально шкільній Конкурс вальсу.

Конкурс проводиться на весні в приміщенні Спорт комплексу ННЦ ХФТІ. Всі учні починаючи з 5-го класу готують свій танець. До свята готуються дуже ретельно: залучаються професійні балетмейстери, шиються костюми , проводяться репетиції. Кожен клас намагається бути кращим, щоб саме їхній танець сподобався журі.

танок

Кожного року Конкурс вальсу приносить свято практично в кожну сім’ю нашого селища. На свято збираються батьки, родичі, дуже багато гостів.

Серед кожної паралелі визначаються перші, другі та треті місця. Існують також номінації: найкращі костюми, найкраща пара , кращі солісти.

Конкурс починається парадом, всі пари в святкових костюмах проходять повз глядачів. Потім починається основне дійство всі класи танцюють їхні номери за порядком визначеним жеребкуванням.

Після того як закінчує виступати одинадцята паралель починається урочисте нагородження грамотами та цінними подарунками. Конкурс завжди проходить в теплому, дружньому оточенні та чесній боротьбі.